Ice Age 4 Continental Drift

Ice Age 4 Continental Drift Me Titra Shqip

Kategoria: Aksion | Komedi | Te Animuar

Manny, Diego dhe Sid nisen për një tjetër aventurë, pasi kontinenti i tyre është në mëshirë te fatit. Duke përdorur një ajsberg si anije, ata hasin në krijesa deti, dhe luftojne me piratë, nderkohe qe eksplorojne boten e re…

[wp-like-locker]

Shiko: NosVideo | Putlocker | Veevr | NowVideo | NovaMov

Shkarko: NosUpload | RapidShare | Uploaded | RapidGator | UploadC

[/wp-like-locker]